В наявності магазини AR 15, АК, Сайга, СКС - 7.62х39.
Бронеплити – 3,4,5 клас. ДСТУ
Ремені збройові
Товар тут https://t.me/madhuntstock

Поради щодо маскування

Тварини і птахи добре пристосовані до постійної боротьби за виживання. Їх будова, забарвлення, відмінний зір і нюх, безшумне пересування дозволяють їм не виявляти себе при людині. Щоб підкрастися до них, потрібно знати їх повадки, місце проживання, а також вміти правильно маскуватися.


Зберігайте тишу

Головне правило - тиша. За рідкісним винятком, наприклад, під час полювання з гончака на зайця, мисливець повинен вести себе максимально тихо. Тому одяг потрібно вибирати так, щоб вона не шелестіла і не чіплялася за гілки, взуття краще м'які шкіряні з еластичною підошвою, що поглинає звуки кроків на будь-якому типі грунту, а раціями або мобільними телефонами слід користуватися тільки в крайньому випадку.


Маскування на місцевості

Сидіти в засідоку потрібно не просто тихо, але і не роблячи зайвих рухів. Стоячи на лінії пострілу, в першу чергу важливо сховатися від очей тваринного на рівні його зростання, тобто до пояса. Місце для укриття краще вибрати за кущем або пеньком.


При виборі маскувальною одягу, потрібно враховувати особливості місцевості і сезон, підбираючи відповідну забарвлення:


  • взимку - білу;
  • влітку - зелену;
  • восени і навесні - буро-жовто-пісочні відтінки.

Укриття (курені, Лабазов) повинні якомога менше виділятися на тлі навколишнього середовища. Добре маскують скрадки гілки сосни. По периметру необхідно прибрати все сміття - пляшки, биті стека, папір. Шурхіт або відблиск можуть злякати видобуток. Човен або машину також потрібно прикрити маскувальною сіткою.


Ускладнити або полегшити задачу можуть погодні умови: в суху погоду після листопаду або заморозків полює складніше, а вологий грунт краде звуки кроків.


Як приховати запах?

Не гірше яскравого одягу, видає людини запах. Нюх для більшості тварин - основне джерело інформації про навколишній світ. Повністю замаскувати запах не вийде, але можна зменшити його інтенсивність:


  • не курити;
  • не використовувати репеленти;
  • перед полюванням не використовувати креми і засоби гігієни з різким запахом;
  • мисливський одяг подалі від житлових приміщень.

Засидження потрібно обладнати з підвітряного боку. Звірі і птиці в меншій мірі реагують на кольори, ніж на запах або рух, тому до маскування потрібно підходити комплексно, не обмежуючись тільки камуфляжній одягом. Це дозволить максимально близько наблизитися до видобутку для більш точного пострілу.

  • Поради щодо маскування

Популярні товари

Дізнавайтесь першими про акційні пропозиції та знижки!