В наявності магазини AR 15, АК, Сайга, СКС - 7.62х39.
Бронеплити – 3,4,5 клас. ДСТУ
Ремені збройові
Товар тут https://t.me/madhuntstock

Відмінність забарвлених опудал від флокових


Гуси, качки, інші види птахів, на яких прийнято полювати в наших широтах - істоти соціальні. Використання опудал якраз експлуатує цю пташину особливість - тягнутися до своїх родичів. Тому муляжі повинні бути максимально натуральними.

У чому особливість флокированного покриття?

Такі опудала зроблені зі спіненого полімеру, але не просто пофарбовані, а оброблені спеціальним апаратом-флокатором (flocking по-англійськи - нанесення текстильного шару). З його допомогою на оброблену клейовим складом поверхню наноситься невеликий ворс з поліаміду або віскози. Структура максимально наближена до натуральної, вона не відблискує і не відрізнити від живих птахів вже з триметрового відстані. Ворсисте покриття на дотик як оксамитове, що дозволяє отримати ефект справжнього оперення.

Забарвлення при цьому можна імітувати будь-хто. Гуси, качки не просто підлітають до таких приманок, а й охоче сідають. На відміну від просто пофарбованих опудал, їх не відлякують нереалістичні відблиски, що з'являються на мокрій пофарбованої поверхні.

Такі приманки відмінно зберігають форму, покриття не зношується протягом багатьох мисливських сезонів, надаючи виробу додаткову міцність. Невеликі вм'ятини легко розправляються. Опудало можна м'яти для більш зручного перевезення, але зберігати в зім'ятому вигляді довгий час не рекомендується. Перед тим як сховати його до наступного сезону, потрібно його добре просушити.

Види флокових опудал

Для полювання на гусей можна вибрати вироби, що імітують одну з дозволених для відстрілу порід:

  • білолобий;
  • сірий;
  • гуменник.

Також виробники пропонують муляжі білощокої казарки, різних качок (крижнів, шіроконосок, ниркових, свищів, чирок). Опудала можуть імітувати плаваючих, сплячих, що годуються птахів.

Кількість опудал, які знадобляться для полювання, залежить від сезону та виду пернатих. Досвідчені мисливці радять використовувати 10-15 качок для полювання на початку сезону і 20-25 для осіннього періоду. Комплект з 6-8 «гусей» дозволить приманити як одинаків, так і зграю до 20-30 особин.

При виборі комплекту потрібно звернути увагу також на матеріал. Флокові опудала з якісного полімеру мають більш натуральну форму, добре тримаються на воді при сильних хвилях і вітрі, природно рухаються. При випадковому попаданні на муляжі залишається лише невеликий слід, і його можна без проблем використовувати далі.

  • Відмінність забарвлених опудал від флокових

Популярні товари

Дізнавайтесь першими про акційні пропозиції та знижки!