В наявності

Виріб 'Бліц'/Бліц (комплект)

ЭКОЛОГ
Ціна: 240грн
Доставка до 4 днів.

Кількість:

Код товару 8003940

Вага, гр. 140

: Засіб активної оборони 'Бліц' (ТУ У 29.6-19485052-043-2006 призначені для використання цивільними особами в якості засобу самозахисту і являють собою пластмасовий корпус у вигляді пістолета з двома взаємозамінними балонами – аерозольного і струминного типу. Заповнені балони препаратом, що містить речовину сльозоточивої та дратівної дії (ирритант) - морфолид пеларгоновой кислоти. Препарат чинить вплив 'конусом' аерозольного хмари (аерозольний балон) або струменем (струменевий балон), він ефективний при застосуванні як проти осіб, які перебувають у стані алкогольного сп'яніння, так і проти собак. Вироби 'Бліц' забезпечені запобіжником і є однофункциональными, невідновлювальними, неремонтируемыми. Застосовуваний склад не руйнує озоновий шар.

ЗАСТОСУВАННЯ: При виникненні небезпеки нападу максимально швидко дістати 'Бліц', пересунути повзунок запобіжника вниз (великим пальцем правої руки в бік червоної точки), направити дуло пістолета в обличчя нападника і натиснути на спусковий важіль, утримуючи палець на важелі не менш 2с. При можливості необхідно враховувати напрямок вітру - при сильному зустрічному вітрі можна самому бути ураженим речовиною, хоча і в меншій мірі. За зручністю в обігу, можливості швидкого і точного застосування 'Бліц' набагато перевершує балони. Необхідно брати до уваги те, що дія речовини недолговременно, так як залежить від багатьох чинників - наскільки правильно застосовано виріб, наскільки індивідуально сприйнятливий нападник до таких речовин та ін. Максимальна ефективність застосування досягається на відстані до 2,0 м у разі використання аерозольного балона і до 3,0 м у разі використання струминного балона.

Забороняється застосування виробу в безпосередній близькості до відкритого вогню. Термін зберігання - 24 місяці від дати (місяці й роки) виготовлення балона, зазначеної в інструкції.

ДОЗВІЛ: Вироби 'Бліц' вільно продаються в спеціалізованих магазинах зброї особам, які досягли 18-річного віку.

ТТХ:

Маса спорядженого пістолета, м 140±2

Ефективна дальність застосування - аерозольний балон, м до 2

Ефективна дальність застосування - струменевий балон, м до 3

Габаритні розміри - довжина, мм 123

Габаритні розміри - висота, мм 83

Габаритні розміри - ширина, мм 36

Час безперервного використання, з 4...5

Зберігати і використовувати при температури, З від-8 до 45

Вага, гр. 140

Немає відгуків про цей товар.

Написати відгук
    Погано           Добре

Виріб 'Бліц'/Бліц (комплект) підібрати і купити від популярного виробника ЭКОЛОГ за актуальною вартістю в онлайн каталозі опудал для полювання Медхант. Зброя на будь-який смак з доставкою в будь-який куточок Києва. Кращі пропозиції на спорядження у нас в онлайн каталозі Медхант. Напишіть прямо зараз нашим співробітникам по номеру +380 67 818 71 68 і ми допоможемо придбати які проживають в регіонах: Миколаїв, Луцьк, Кам`янець-Подільський.

Дізнавайтесь першими про акційні пропозиції та знижки!