В наявності

Засіб для чищення Barrel Cleaner 100 мл

Украина ТД
Ціна: 176грн
Доставка до 4 днів.

Кількість:

Код товару 7317

Країна виробник Украина

Тип средства Средство для чистки

Засіб для догляду за зброєю BARREL CLEANER

Засіб для чищення стволів і механізмів вогнепальної і пневматичної зброї, звільнення металевих деталей від іржі, відкручування заіржавіли різьбових з'єднань.

Загальні характеристики:
BARREL CLEANER має унікальний склад. Завдяки ретельному дотриманню технології приготування, а також застосування чистих, зневоднених компонентів, воно перевершує по ефективності промислові аналоги. Входить до складу амін хімічно взаємодіє зі свинцем і томпаком з утворенням комплексних сполук, завдяки чому освинцювання і омеднение легко знімається. Лужний pH засобу дозволяє легко розчиняти пороховий нагар. BARREL CLEANER проникає в самі важкодоступні місця, тонкі щілини і дрібні отвори, що дозволяє максимально ефективно очищати всі деталі та механізми.
BARREL CLEANER гідно оцінений спортсменами - вони використовують його для чищення високоточної зброї перед змаганнями. Також засіб добре зарекомендувало себе в АТО.

Чищення стволів вогнепальної зброї
Для чищення ствола необхідно відібрати у шприц, пробірку, баночку, або будь-яку іншу ємність приблизна кількість засобу BARREL CLEANER, яка визначається залежно від калібру і довжини стовбура, профілю і кількості нарізів (прямокутні чи полігональні, або гладкий стовбур) і від ступеня забрудненості стовбура. Це необхідно для того, щоб вішери і йоршики не контактували з основним кількістю рідини.
Накрутити на шомпол капронову йоржик, змочити засобом BARREL CLEANER, і кілька разів протягнути через ствол. Або використовувати протяжку. Потім дістати і витерти ганчір'ям від лусочок свинцю і порохового нагару. Повторити операцію 4-6 разів. Якщо більша частина забруднень вычистилась – можна обійтися без металевого йоржика і ще кілька разів пройтися капроновим йоржиком, а потім близько 4-6 разів дрантям, або патчами, змоченими засобом BARREL CLEANER. Після того, як дрантя/патчі виходять чистими, потрібно прогнати 2-3 сухих.
Якщо ж стовбур сильно забруднений, то після чищення капроновим йоржиком, необхідно заткнути один кінець ствола гумовою пробкою (або паперовим чопиком, замотаним в поліетилен) і зі шприца впорснути кілька мілілітрів BARREL CLEANER, після чого заткнути другий кінець стовбура, поговорити, щоб рівномірно смочилась вся внутрішня поверхня, і залишити на 10-15 хв для розчинення свинцю і порохового нагару. Потім вийняти пробки і чистити капроновим йоржиком за вищеописаною схемою. Якщо за 10-15 хвилин забруднення не отчистилось, необхідно залити стовбур засобом на більш тривалий час, і повторити операцію чищення.
Унікальність кошти BARREL CLEANER в тому, що воно у більшості випадків дозволяє обійтися капроновими йоржиками, без використання металевих.

Чищення стволів пневматичної зброї
Чищення стволів пневматичної зброї не представляє ніякої складності. Для цього достатньо 3-4 рази прочистити стовбур капроновим йоржиком, змоченим BARREL CLEANER, а потім патчами. Після протирання 2-3 сухими патчами або шматками дрантя, чищення ствола закінчена. Більше ніяка обробка не потрібна - зброєю можна користуватися відразу.

Чистка деталей и механизмов оружия
Смочите ветошь средством BARREL CLEANER и протрите от ржавчины и загрязнений детали и механизмы вашего оружия. BARREL CLEANER имеет в составе нелетучие масла, образующие тонкую защитную плёнку, защищающую от коррозии, и обеспечивающую снижение трения в подвижных узлах. В случае, если узлы смазаны не достаточно - можно нанести ещё средства, и подождать испарения летучих компонентов либо дополнительно смазать нейтральным ружейным маслом.

Застосування в побуті і промисловості
BARREL CLEANER діє аналогічно WD-40, але більш ефективно. Його можна застосовувати для звільнення деталей і механізмів від іржі, відкручування заіржавіли різьбових з'єднань, зняття старих лакофарбових покриттів на масляній основі.

Склад: насичені вуглеводні висококиплячих фракцій, вазелінове масло, ароматичні масла, спиртова композиція, рідке ПАР, аміни.
Запобіжні заходи: працюйте із засобом BARREL CLEANER в провітрюваному приміщенні, так як входить склад амін має неприємний запах. При попаданні в очі промити проточною водою. Захист рук не потрібно.
Зберігайте засіб в герметично закритій тарі для запобігання випаровування діючих компонентів.

Країна виробник Украина

Тип средства Средство для чистки

Немає відгуків про цей товар.

Написати відгук
    Погано           Добре

Засіб для чищення Barrel Cleaner 100 мл вибрати і придбати від кращого виробника Украина ТД за вигідною ціною в каталозі аксесуарів для полювання madhunt.com.ua Зброя для будь-яких потреб з доставкою в усі міста України. Дивіться і купуйте також патрони у нас в каталозі магазина madhunt.com.ua Наберіть прямо зараз нашим співробітникам на номер +380 95 330 27 50 і ми допоможемо купити які проживають в регіонах: Миколаїв, Черкаси, Біла Церква.

Дізнавайтесь першими про акційні пропозиції та знижки!